110 - Leren mediteren gratis dagactiviteit (middagmaal inbegrepen), met Lama Zeupa
16/06/2019 10:30 au 16/06/2019 16:30 (Europe/Brussels)
Huy,
Belgique
Het is de uitdrukkelijke wens van onze lama’s om elk jaar in Yeunten Ling een gratis activiteit aan te bieden aan alle geïnteresseerden. Dit initiatief kon de afgelopen jaren op veel bijval rekenen. Wij hopen dat vele mensen ook deze keer van dit aanbod gebruik zullen maken. Een buitenkans voor wie doorgaans niet de gelegenheid heeft om deel te nemen aan de activiteiten van het instituut. We heten iedereen hartelijk welkom.
Lama Zeupa zal afwisselend uitleg geven en de oefensessies leiden.
Lama geeft les in het Engels. Er wordt vertaling voorzien in het Nederlands.
We vragen aan iedereen om zich op voorhand in te schrijven. Indien u de nacht ervoor wenst te logeren in het instituut, kan dat aan de normale tarieven
Lama Zeupa maakt sinds 1993 deel uit van ons centrum. Hij is afkomstig uit de Indische provincie Sikkim aan de grens met Tibet en voltooide zijn opleiding in het klooster van Sonada in Darjeeling in India. Na zijn driejarige retraite kwam hij naar het Westen om zich in Yeunten Ling te vestigen op vraag van Lama Karta. Lama Zeupa onderzocht jarenlang op een experimentele manier de relatie tussen lichaam en geest. Hij beheerst diverse mentale krijgskunsten die hij ook dagelijks in zijn eigen praktijk integreert. Hij staat bekend om zijn discipline, geduld en fijnzinnigheid. Na het overlijden van Lama Karta in 2013 nam Lama Zeupa de fakkel over als spiritueel directeur van onze centra. Zijn woorden en zijn leringen hebben een krachtige impact voor wat het resultaat betreft.