Overslaan naar inhoud

"Verdiep je in het Boeddhisme": Oefendag voorbereidende oefeningen (Tib.Ngöndro): Toevlucht en het opwekken van bodhicitta, met neerbuigingen- Met Lama Sochoe

Zaterdag 14 Juni 2025 om 10U30 - KARMA SONAM GYAMTSO LING VZW

Lees meer en schrijf hier u 

Chenrezig, of in het Sanskriet Avalokiteshvara, is de Bodhisattva die het oneindige mededogen van alle Boeddha’s belichaamt. Het ontvangen van deze initiatie betekent dat de ontwikkeling van mededogen in het bewustzijn van de deelnemers wordt aangewakkerd. Door beoefening en toewijding kan dit mededogen verder groeien en bloeien, totdat het een natuurlijke en onbegrensde kwaliteit in je wordt.

Een initiatie is een spiritueel ritueel dat de weg opent naar transformatie. Het helpt ons om de sluier van beperkende emoties en denkbeelden te zuiveren en ons meer te verbinden met de kwaliteiten van Chenrezig. Hoewel traditionele initiaties vaak bepaalde voorbereiding vereisen, wordt deze ceremonie benaderd als een zegen en inspiratie voor zowel beginners als ervaren beoefenaars. Het biedt een krachtige ondersteuning voor iedereen die het pad van mededogen en wijsheid verder wil verdiepen.

"Verdiep je in het Boeddhisme": Oefendag voorbereidende oefeningen (Tib.Ngöndro): Toevlucht en het opwekken van bodhicitta, met neerbuigingen- Met Lama Sochoe
Kagyu Yeunten Gyamtso Ling 7 juni 2025
DEEL DEZE post
Labels
Archiveren

Atelier Discussion: Les souffrances du samsara
Dimanche 15 juin 2025 de 14h à 16h - INSTITUT NALANDA ASBL